Всі новини

Еліна Світоліна: «Після першого сету я просто сиділа і намагалася повернути цей дух боротьби, пробудити цю українську кров у собі»

4 січня, 18:57
1

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№25 WTA) прокоментувала перемогу над британкою Еммою Радукану (№301 WTA) в 1/8 фіналу турніру WTA 250 в Окленді – 6:7, 7:6, 6:1.

«Це був надзвичайно складний матч. Думаю, два сети я відіграла дійсно добре. З рахунку 1-5 у першому сеті далі ми обидві грали добре. Я рада, що змогла зберегти стійкість і показати свій теніс у другій партії.

У першому сеті я насправді відчула невелике розчарування, коли змогла зрівняти рахунок і була близька до того, щоб все ж виграти цю партію. Я стільки зусиль доклала, щоб відігратися з 1-5, а потім на тай-брейку припустилася невимушених помилок, десь трохи поквапила події.

Під час перерви, після першого сету, я просто сиділа і намагалася повернути цей дух боротьби, пробудити цю українську кров у собі, щоб повернутися в боротьбу, щоб бути сильною. Я тренуюся і жертвую чимось не заради того, щоб у такий момент здаватися, а щоб саме такі матчі й грати.

Тому я завжди, завжди підштовхую себе до боротьби. Звісно, не завжди цього достатньо, іноді суперниця просто сильніша, але все одно треба це робити. Що буде, те й буде. Тому сьогодні мені вдалося психологічно вистояти, зіграти другий сет добре, і сама Емма теж добре зіграла. Ми грали на рівних, кожна могла виграти.

Я дійсно вважаю, що рівень поєдинку був дуже високим. Я б порівняла це з матчем проти Іги Свьонтек на «Вімблдоні», коли буквально кожен розіграш завершувався віннером. Тож я задоволена своїм рівнем і це справді додає мені впевненості. Звичайно, старт поєдинку сьогодні був поганим, був невдалим. Я, мабуть, ментально не викладалася на 100%, але й Радукану відіграла чудово, не помилялася взагалі до 1-5. Однак надалі мій теніс, якщо оцінювати його рівень, був одним із найкращих із того, що я показала за цей період після повернення», - сказала Світоліна на післяматчевій пресконференції.